Možnosti programu

Zobrazit více

Sledování insolvenčního rejstříku

Služba www.testujme.cz slouží k nastavení automatického sledování subjektů. Počet sledovaných subjektů závisí na typu placené služby (free, light, standard, maxi nebo ultimate).

Zobrazit více

Předání informací

Díky naší aplikaci získáváte informace o změnách v insolvenčním rejstříku. O všech událostech dostane každý registrovaný uživatel emailem upozornění. Četnost zasílání upozornění závisí na volbě služby. Pro samotný průběh insolvenčního řízení a pro spokojenost všech zúčastněných stran je rychlost reakcí věřitelů a dlužníků velmi důležitá.

Zobrazit více

Různé varianty použití

Varianty sledování insolvenčního rejstříku:
  • Bezplatně - bez jakýchkoliv poplatků je možné zvolit si jedno jméno osoby či firmy, rodné číslo (RČ) nebo identifikační číslo (IČ) a získávat tak informace o něm po neomezenou dobu.

Program Testujme.cz

Sledování insolvenčního rejstříku.

Vyzkoušejte zdarma

Doporuč a získej!

Doporučte program Testujme.cz Vašim partnerům a známým. Oni dostanou slevu 10% a Vy získáte 10% z částky, kterou zaplatili.

Jak to funguje?

Další produkty společnosti Griff Team Technologies

Dr. Finance

HPL Collection

Systém HPL Collection je webově orientovanou aplikací, jejímž smyslem je umožnit Vám jednoduše, rychle a efektivně spravovat portfolio Vašich pohledávek.

MRS Daisy

MRS Daisy

Webový portál pro prezentaci libovolných dat uložených v databázi s možností snadné parametrizace, uživatelského nastavení a administrace prostředí.