Registrace


Vyplněním tohoto registračního formuláře a kliknutím na tlačítko Registrovat nového uživatele získáte přístup k aplikaci sledování insolvenčního rejstříku. Heslo pro přístup Vám bude automaticky zasláno na zadaný email po dokončení registrace.
Pro úspěšné dokončení registrace musíte vyplnit alespoň základní údaje o novém uživateli a zaškrtnout Váš souhlas s obchodními podmínkami.

Základní údaje o novém uživateli:

* Uživatelské jméno:
* Vaše jméno nebo jméno společnosti:
Kód slevy:
* Emailová adresa:
* povinné údaje, které musí být vždy vyplněny

Adresa příjemce dokladu o zaplacení:

pokud plánujete využívat placené varianty našich služeb a požadujete zaslání dokladu o zaplacení, zadejte zde adresu, na kterou má být doklad odeslán
Jméno:
Ulice:
Město:
PSČ:

Fakturační údaje:

pokud plánujete využívat placené varianty našich služeb, zadejte zde také údaje o plátci
Kontaktní osoba:
Kontakt
(email, telefon):
Obchodní název:
Ulice:
Město:
PSČ:
IČ:
DIČ:

Sledovaný subjekt:

Pokud chcete, můžete zde zadat subjekt, který má být automaticky sledován v insolvenčním rejstříku. Sledované subjekty můžete později zadávat také po přihlášení na stránce "Moje registrace".
* Název (jméno):
IČ:
RČ:
Dat. narození:


Pro registraci subjektu zadejte jeho název. Subjekty jsou v insolvenčním rejstříku vyhledávány pomocí IČ, RČ, nebo kombinací názvu a data narození.


Souhlasím s obchodními podmínkami.

Doporuč a získej!

Doporučte program Testujme.cz Vašim partnerům a známým. Oni dostanou slevu 10% a Vy získáte 10% z částky, kterou zaplatili.

Jak to funguje?

Další produkty společnosti Griff Team Technologies

Dr. Finance

HPL Collection

Systém HPL Collection je webově orientovanou aplikací, jejímž smyslem je umožnit Vám jednoduše, rychle a efektivně spravovat portfolio Vašich pohledávek.

MRS Daisy

MRS Daisy

Webový portál pro prezentaci libovolných dat uložených v databázi s možností snadné parametrizace, uživatelského nastavení a administrace prostředí.